facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  »

2023-10-16 Ogólnopolski projekt edukacyjny "Działając poznajemy świat". Pomaganie rodzicom jest fajneW tym tygodniu uczniowie biorący udział w Ogólnopolskim Projekcie edukacyjnym Działając poznajemy świat wysłuchali tekstu wielkopolskiej baśni ludowej ,,Dwie Dorotki”, która poruszała tematykę pomocy rodzicom. Uczniowie na podstawie własnych doświadczeń oraz tekstu poznanej baśni zrozumieli, że pomaganie rodzicom to nie tylko obowiązek, ale również ciekawa zabawa i miło spędzony wspólnie czas. Uczniowie podczas zajęć nauczyli się piosenki ,,Pomogę mamusi’’ i aktywnie uczestniczyli w zajęciach muzyczno-ruchowych. Nie lada wyzwaniem okazało się dla nich ,,sudoku”- o pomaganiu, lecz wszyscy bardzo dobrze poradzili sobie z tym zadaniem.
Podsumowując zajęcia wszyscy stwierdzili że, pomaganie rodzicom to ,,fajna” sprawa.
 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.