facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  »

2024-04-26 Zajęcia dogoterapii z psem Fenrisem w zerówce

Zajęcia dogoterapii z psem Fenrisem w zerówce

26 marca w zerówce odbyły się zajęcia dogoterapii z udziałem psa o imieniu Fenris, rasy Malmut, który wraz ze swoim właścicielem, panem Krystianem Wojtkowiakiem od kilkunastu lat zajmuje się pracą z dziećmi na oddziale psychiatrycznym w Kielcach.
Głównym celem zajęć było edukowanie dzieci na temat korzyści płynących z interakcji z psem terapeutycznym oraz nauka odpowiedniego zachowania wobec zwierząt. Pan Krystian przekazał dzieciom cenne informacje na temat pracy z psem w ramach terapii oraz oznak mowy ciała psa.
Podczas zajęć dzieci miały okazję nauczyć się, jak reagować na sygnały wysyłane przez psa oraz jak nawiązywać bezpieczną z nim więź. Obecność Fenrisa sprawiła, że zajęcia były pełne radości i pozytywnej energii. Dzieci były zachwycone możliwością nauki od Fenrisa i z radością uczestniczyły w zajęciach, które dostarczyły im niezapomnianych emocji oraz wartościowej wiedzy na temat dogoterapii.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Krystianowi Wojtkowiakowi i jemu czworonożnemu przyjacielowi Fenrisowi za wspaniale przeprowadzone zajęcia z naszymi dziećmi oraz Pani Dyrektor za znalezienie czasu i odwiedzenie naszej zeróweczki i aktywne uczestnictwo w zajęciach.
 
© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.