2019-10-10 Wyjście klas I - III na spektakl pt."Kopciuszek"

10 października 2019r., uczniowie klas I - III wybrali się do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” na przedstawienie pt. „Kopciuszek”.
„Kopciuszek” to jedna z najbardziej znanych i lubianych baśni, przedstawiana w wielu wersjach na całym świecie.
To opowieść o tym, że los sprzyja ludziom dobrym i szlachetnym, ale również o cudowności i niezwykłości świata.
Oprócz Wróżki pojawiają się tam gadający kot, śpiewające warzywa
i mówiące dziwnymi językami przedmioty, a wszystko to za sprawą magii teatru lalek.
Barwne kreacje, ciekawa muzyka , pięknie wykonane utwory, wzbudziły wiele emocji wśród naszych uczniów.
Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, które zapewniło im niezapomniane przeżycia.
Do szkoły wróciliśmy nie tylko z uśmiechem na buzi i dobrym humorem, ale także z nową wiedzą na przyszłe, dorosłe życie.