2017-04-24 Finał VI edycji konkursu plastycznego "MOJA RADA NA ODPADA"

W dniu 24 kwietnia 2017r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbył się uroczysty finał VI edycji konkursu plastycznego „MOJA RADA NA ODPADA”. Celem Konkursu zorganizowanego przez Straż Miejską w Kielcach, było ukazanie alternatywnych zastosowań surowców wtórnych, że szczególnym zwróceniem uwagi na rolę segregacji odpadów.

Do konkursu przystąpiło 797 uczniów z terenu miasta Kielce, tym większy sukces uczniów naszej szkoły, których aż 15 zostało nagrodzonych.

Gratulujemy -  Wiktorii Badzińskiej z klasy IV a za zdobycie III miejsca, a Filipowi Wałkowi z klasy Va i Dawidowi Młynarczykowi z klasy VI b za otrzymanie wyróżnień specjalnych.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

Aniela Lipińska z kl. II a, Kasia Sennik z kl. IV a, Mikołaj Lipiński z kl. IV a,
Inga Włodarczyk z kl. IV a Michał Karpacz z kl. IV b, Karolina Kaczmarek z kl. V a,
Diana Żórawska z kl. V b, Tymon Mazurkiewicz z kl. V b, Alicja Przęzak z kl. V b,
Grzegorz Adamczyk z kl.VI b, Filip Ptak z kl. VI c, Julia Miszczuk z kl.VI c.

Gratulujemy!!!