2017-04-24 XVI Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno - Matematyczny "Zielony Glob - Zdrowy Człowiek"

24 kwietnia 2017r. Antonina Gawlik z klasy III „a wzięła udział w XVI Międzyszkolnym Konkursie Ekologiczno – Matematycznym  „Zielony Glob – Zdrowy Człowiek” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 27 w Kielcach z honorowym patronatem Ligi Ochrony Przyrody.

Tematem tegorocznego konkursu była: „Wyprawa do lasu”.

Celem konkursu było: uświadomienie dzieciom konieczności ochrony środowiska, poznanie racjonalnego wykorzystania zasobów przyrody i wyłonienie talentów matematycznych.

Konkurs przebiegał w 2 etapach:

W I etapie Tosia wyłoniona została spośród uczniów klas III.

Wykazała się doskonałą wiedzą dotyczącą środowiska leśnego i ochrony środowiska naturalnego.
Następnie wykonała przepiękną pracę plastyczną związaną z tematem konkursu.

W II etapie, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 27 w Kielcach Tosia zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy Antosiu ogromnej wiedzy przyrodniczej i umiejętności matematycznych.

Brawo!