2017-03-08 Ach, te dziewczyny!

Ach, te dziewczyny!

8 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet! Wszyscy Panowie spisali się na medal i obdarowali, zarówno te małe Kobietki jak i te duże, wspaniałymi życzeniami i drobnymi, symbolicznymi prezentami w postaci słodkości i kwiatów. Uczniowie przygotowali także dla wszystkich niemałą niespodziankę - występ pod tytułem ,,Ach te dziewczyny!” We współpracy Małego Samorządu Uczniowskiego i Samorządu klas 4-6 powstało przedstawienie słowno-muzyczne, podczas którego wysłuchaliśmy pięknych, starych, polskich piosenek tematycznie związanych ze wspomnianym świętem. Były to: ,,Gdzie Ci mężczyźni” Danuty Rinn, ,,Baby, ach te baby” w wykonaniu Andrzeja Zauchy i Ryszarda Rynkowskiego, ,,Bo dziewczynami” Jerzego Połomskiego, a także ,,Najwięcej witaminy” Andrzeja Rosiewicza.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tego wyjątkowego dnia.