2017-01-27 "Grzeczność na co dzień jest teraz w modzie"

Pod takim hasłem 27 stycznia 2017 r. odbył się szkolny apel o zasadach dobrego zachowania.
W tematykę apelu wprowadzili uczniowie klasy III B, którzy przedstawili ciekawy program składający się z wesołych wierszy i piosenek, które zachęcały do naśladowania pozytywnych zachowań w życiu codziennym.
Apel prowadzili: Aleksandra Zapała z kl. V A i Mikołaj  Jastrzębski z kl. III C.
Podczas apelu odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników szkolnego konkursu plastycznego „Jesteśmy kulturalni w szkole, w domu, na ulicy”, którego organizatorkami były  panie Ewelina Olszewska i Violetta Dymińska. Prace, które wpłynęły na konkurs, zostały zaprezentowane na wystawie. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Helena Pęczalska kl. IV A,
II miejsce – Karolina Domoń kl. VI C,
III miejsce – Mikołaj Kasprowicz kl. IV A
wyróżnienie – Mateusz Kołodziejek kl. III C

Laureaci otrzymali dyplomy i upominki.

Następnie uczniowie poszczególnych klas przedstawiali przygotowane przez siebie hasła  i transparenty, poświęcone zasadom właściwego zachowania.
Radosne, pełne humoru przedstawienie na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów i przyczyni się do przestrzegania zasad grzecznego zachowania w życiu codziennym.