2024-02-08 Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal jest niezwykłym przeżyciem dostarczającym dzieciom wielu niezwykłych chwil i radości.
            W dniu 08.02.2024 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 0-III. Tego dnia na korytarzach szkolnych pojawiły się kolorowe stroje. Dzieci przebrane były za bohaterów ulubionych bajek, policjantów, motylki, wróżki, nie sposób było zliczyć tych wszystkich postaci. Niektóre dzieci trudno było rozpoznać. Bal poprowadził DJ, który radosną muzyką zachęcał uczniów do tańca i zabawy. W trakcie balu został też rozstrzygnięty konkurs recytatorski „Brzechwa i Tuwim dzieciom”.
            Kiedy czas balu dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali salę balową. Wspólna zabawa świetnie przyczyniła się do integracji klas młodszych.