2023-12-11 Kiermasz Świąteczny

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Chociaż do świąt Bożego Narodzenia mamy jeszcze trochę czasu, w naszej szkole już od kilku dni można poczuć wspaniałą świąteczną atmosferę. Wszystko to za sprawą kiermaszu świątecznego, który został zorganizowany w ostatnim czasie.
Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się ozdoby bożonarodzeniowe, które przygotowali nasi uczniowie przy wsparciu rodziców wraz z wychowawcami, nauczycielami plastyki, techniki oraz informatyki. Było również mnóstwo prac wykonanych przez uczniów wraz z wychowawcami świetlicy szkolnej. Ich liczba oraz oryginalność wykonania przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie prace były wykonane bardzo starannie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem aktywności i hojności uczniów, rodziców i pracowników szkoły podczas zakupów. Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób zaangażowały się w naszą akcję.