2016-11-17 Czytamy w Starostwie Powiatowym

17 listopada uczniowie klasy 3c wzięli udział w akcji czytelniczej zorganizowanej przez bibliotekę szkolną pod hasłem "Czytam, bo lubię" w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Celem akcji jest propagowanie czytelnictwa. Dzieci z klasy trzeciej pod opieką wychowawczyni P. Mirosławy Maciejewskiej udały sie do Starostwa Powiatowego w Kielcach, gdzie czytały książkę G. Knutsson "Przygody Golonka Bezogonka" oraz zapraszały wszystkich do głośnego czytania.

We wspólnym czytaniu uczestniczyła pani Dyrektor  Urszula Dulnik, Starosta Michał Godowski, Wicestarosta Zenon Janus oraz Kierownik do spraw Edukacji p. Teresa Dzik.

Wszystko przebiegało w miłej atmosferze i wielu petentów dało się namówić do wspólnego czytania.

Krótki reportaż na stronie Starostwa Powiatowego --> kliknij tutaj

Więcej zdjęć w zakładce biblioteka --> kliknij tutaj

Krótki Film "o czytaniu"