2016-11-15 Zbiórka surowców wtórnych !!!

Zbiórka surowców wtórnych

Szkolne Koło LOP rozpoczyna w tym roku szkolnym zbiórkę następujących surowców wtórnych: makulatura, baterie, folia, plastikowe butelki, plastikowe zakrętki.

ZBIÓRKA MAKULATURY

W tym roku szkolnym zważoną  makulaturę przynosimy do szkoły w paczkach związanych sznurkiem lub torbach opisanych:

imię i nazwisko ucznia
klasa
ilość kilogramów

Duże ilości makulatury można zawozić osobiście do firmy  obsługującej naszą szkołę ( adres dostępny w sekretariacie szkoły )
Potwierdzenie odbioru makulatury z danymi : imię i nazwisko ucznia, nazwa szkoły, ilość kilogramów proszę przekazać wychowawcy klasy.

ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH BUTELEK

W naszej szkole rozpoczynamy zbiórkę plastikowych butelek, które należy zgniecione wrzucać do specjalnego pojemnika, znajdującego się na dolnym korytarzu szkolnym.

ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII

Baterie należy składać do pojemników umieszczonych w sali nr 9 oraz na dolnym korytarzu szkolnym.
Zbierając baterie uczestniczymy w konkursie organizowanym przez Straż Miejską w Kielcach pod hasłem
„ Dbaj o energię zbieraj baterie.”

Wszystkim oraz sobie życzymy owocnych zbiorów…….