2016-11-03 Uroczystość ślubowania klas pierwszych i klasy "0"

W dniu 03.11.2016 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Kielcach odbyło się ślubowanie pierwszych klas. Uroczystość została przygotowana pod przewodnictwem wychowawczyń klas pierwszych i klasy „0”. W trakcie ślubowania uczniowie wzięli udział w części artystycznej, podczas której wypowiedzieli przygotowane role i zaśpiewali piosenki. W części głównej pierwszoklasiści odśpiewali hymn Polski, jak również ślubowali na Sztandar Szkoły swoje posłuszeństwo. Następnie, aby tradycji stało się zadość, Dyrektor Szkoły Pani Urszula Dulnik mianowała każdego z uczniów na pełnoprawnego pierwszoklasistę Szkoły Podstawowej nr 8. Na pamiątkę zostali oni obdarowani pamiątkowymi dyplomami oraz notesami z logo szkoły.

Na zakończenie złożono podziękowania dla Pani Dyrektor, nauczycieli, a także rodziców dzieci za uświetnienie uroczystości swoją obecnością.

Klasa "0"

Klasa I A

Klasa I B

Wiecej zdjęć z uroczystości w naszej galerii foto --> kliknij tutaj