2023-04-27 VII Szkolny Konkurs Czytelniczy "Mistrz Pięknego Czytania"

W dniu 27 kwietnia 2023 r. odbył się VII Szkolny Konkurs Czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania”. Uczniowie zmierzyli się z tekstami dotyczącymi miłości, życzliwości oraz przyjaźni. Chociaż wszystkie wystąpienia były na wysokim poziomie, ostatecznie tytuł Mistrza otrzymał Mikołaj Musiał z klasy 3b. Nagrody otrzymali również: Bartosz Sperka kl. 3a, Aleksander Bednarski kl. 2b i Alicja Sierzputowska kl. 3a. Jednocześnie konkurs zbiegł się z podsumowaniem projektu „JA plus TY to My”. W związku z tym uczniowie świetlicy pod kierownictwem p. Doroty Młynarczyk zaprezentowali zgromadzonym program artystyczny. Wystąpienie zwieńczyło spotkania przybliżające temat tolerancji i niepełnosprawności.

Konkurs plastyczny „Ilustracja do wysłuchanej bajki”

W dniu 27 kwietnia 2023 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu organizowanego przez szkolną bibliotekę. Mistrzem Pędzla i Kredki został Tymon Majchrowski z oddziału przedszkolnego. Nagrody powędrowały także w ręce: Magdaleny Kołdy – oddział przedszkolny, Lilianny Kaczmarczyk – kl. 1b i Adama Jaworskiego – kl. 1a.