facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2022-12-01 "Świętokrzyskie - moja mała ojczyzna"1 grudnia 2022 r. naszą świetlicę odwiedziła Pani Magdalena Szczepanek z Urzędu Statystycznego
w Kielcach
, która przeprowadziła zajęcia pod hasłem: ,,Świętokrzyskie – moja mała ojczyzna”. Świetliki dowiedziały się, czym jest statystyka, na czym polega zawód ankietera, poznały sposoby zbierania i prezentowania danych. W części teoretycznej p. M. Szczepanek przedstawiła informacje z województwa świętokrzyskiego, uczniowie oglądali mapki, wykresy oraz dokonywali ich analizy.
W drugiej części, w trakcie gier i zabaw, świetliki dokonały spisu ludności, zwierząt, budynków i pojazdów, a także stworzyły ,,żywy” wykres słupkowy dotyczący ,,Sposobu spędzania czasu wolnego”. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, a zastosowanie ciekawych form i metod pracy przyczyniło się do aktywności świetlików.
 

 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.