2021-04-30 Kubizm w kubku

III edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Ćmielowskie korzenie. Ponad czasem” już za nami.
Całe przedsięwzięcie honorowym patronatem objął burmistrz Ćmielowa i Prezes Fabryki Porcelany AS Ćmielów.
Po raz kolejny możemy być również dumni z uczennic naszej szkoły, bo to właśnie ich prace
zachwyciły na tyle jury, że pierwsze dwa miejsca zajęły kolejno
Alicja Adamczak z klasy 7a oraz Julia Zielonka z klasy 7b.
Nasze uzdolnione artystki wykonały projekt dekoracji ceramiki pod hasłem „Kubizm w kubku”.

Dzięki zdobyciu wysokich miejsc obie uczennice już 9 czerwca wezmą udział w uroczystym podsumowaniu konkursu.
Tego samego dnia autorzy zwycięskich projektów będą uczestniczyć
w III Warsztatach Ceramicznych w Fabryce Porcelany AS Ćmielów i wtedy zawalczą o Puchar Prezesa.

Cóż więc nam pozostaje? Pogratulować gorąco naszym wspaniałym projektantkom dotychczasowych osiągnięć!
A dalej? Trzymać kciuki za przeniesienie swoich projektów na ćmielowską ceramikę.
Znając zdolności Ali i Julki, kolejne sukcesy w walce o Puchar Prezesa przed nimi.

Nie od dziś wiadomo, że kubek jest najlepszym prezentem na mikołajki, imieniny, urodziny, Dzień Chłopaka itp.
Zwycięskie projekty kubków dziewczyn, które możecie podziwiać poniżej, z pewnością
znalazłyby się na półkach każdego sklepu z upominkami i byłyby rozchwytywane!