zycie facebook bip
  +48 41 367 64 89

  Aktualności / Międzyświetlicowy Konkurs "Żyj zdrowo"

2025-04-25 Międzyświetlicowy Konkurs "Żyj zdrowo"




W dniu 25 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 18 odbył się XXI Międzyświetlicowy  Konkurs "Żyj zdrowo"
pod hasłem - Zdrowe przekąski na talerzu. Celem konkursu było propagowanie zasad zdrowego
i racjonalnego odżywiania. Zadaniem uczestników było przygotowanie krótkiej rymowanki zachęcającej
do zdrowego odżywiania się, oraz przygotowanie podczas warsztatów kulinarnych zdrowych przekąsek.
Naszą szkołę reprezentowała Julia Nathali z klasy 3a, która zajęła I miejsce.
Uczennica przygotowała owocowego „jeżyka”,  faszerowanego ogórka, jogurtowy deser z chia i bananami.




 
 

 INFORMACJE
 KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 8
im. Wojska Polskiego w Kielcach

ul. gen. Józefa Hauke - Bosaka 1
25-217 Kielce
tel. +48 41 367 64 89
sekretariat@sp8.kielce.eu
© Szkoła Podstawowa nr 8 im. Wojska Polskiego w Kielcach
Wykonanie: web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies.