W dniu 25 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 18 odbył się XXI Międzyświetlicowy Konkurs "Żyj zdrowo" pod hasłem - Zdrowe przekąski na talerzu. Celem konkursu było propagowanie zasad zdrowego i racjonalnego odżywiania. Zadaniem uczestników było przygotowanie krótkiej rymowanki zachęcającej do zdrowego odżywiania się, oraz przygotowanie podczas warsztatów kulinarnych zdrowych przekąsek. Naszą szkołę reprezentowała Julia Nathali z klasy 3a, która zajęła I miejsce. Uczennica przygotowała owocowego „jeżyka”, faszerowanego ogórka, jogurtowy deser z chia i bananami.