2025-05-21 XXV Międzyświetlicowy Konkurs "Piosenka dla Mamy"
21 maja 2025 r. w Szkole Podstawowej nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach odbył się XXV Międzyświetlicowy Konkurs „Piosenka dla Mamy”. Reprezentantką naszej szkoły była uczennica klasy I c – Maja Ptak. Dziewczynka zaśpiewała piosenkę pt. „Walc na dwa” autorstwa Katarzyny Zaniat i zdobyła I miejsce w konkursie. Opiekę nad przygotowaniem Mai do konkursu sprawowała Pani Ilona Turek. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!