2020-10-10 Zalecenia Dyrektora Szkoły w związku z funkcjonowaniem szkoły na terenie tzw. "czerwonej strefy"

Szanowni Państwo,

W związku z zakwalifikowaniem od dnia 10.10.2020r. naszego miasta do tzw. ,,czerwonej strefy” wprowadza się i utrzymuje wcześniej wprowadzone zasady dotyczące:
  • ograniczenia do minimum przychodzenia i przebywania osób trzecich, w tym w strefach wydzielonych,
  • konieczności zachowania dystansu między uczniami w przestrzeniach wspólnych szkoły (korytarze, szatnia, łazienka),
  • konieczności stosowania osłon ust i nosa przez uczniów i pracowników w przestrzeniach wspólnych szkoły (korytarze, szatnia, łazienka),
  • zachowania dystansu między pracownikami szkoły w przestrzeniach wspólnych szkoły i stosowanie przez nich osłony ust i nosa (pokój nauczycielski, korytarz).
Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

Liczymy na Państwa zrozumienie. Wszelkie działania, które podejmuje szkoła wynikają z obowiązujących przepisów i mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa naszych uczniów.

Urszula Dulnik