2020-04-29 KONKURS, KONKURS, KONKURS-Aksamitny Królik

Zapraszam wszystkie nasze dzieci do udziału w konkursie.
Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Kielcach. W dwóch kategoriach wiekowych:
dla dzieci klas I-III oraz IV-VIII.

Co należy zrobić:
  • wysłuchaj bajki „Aksamitny królik” czytanej przez Piotra Fronczewskiego

• wykonaj do niej ilustrację przedstawiającą aksamitnego królika z zabawką, która dla ciebie stała się prawdziwa,
  • praca może być wykonana techniką dowolną, na formacje A4-liczę na waszą kreatywność,
  • nawiązując do treści wysłuchanej książki, napisz kilka słów dlaczego właśnie ta zabawka jest dla ciebie ważna.

Na pracę czekam do 1 maja do godziny 14.00. Zdjęcia można wysyłać przez platformę ICP lub wklejać w komentarzach pod postem.

Przesyłając zdjęcie jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na prezentację prac na profilu FB pedagog oraz stronie internetowej naszej szkoły.

Jury w składzie –Magdalena Michalec-pedagog szkoły oraz Weronika Michalec tegoroczna -absolwentka naszego kieleckiego plastyka wybierze najciekawszą pracę pod względem artystycznym oraz merytorycznym w dwóch kategoriach wiekowych.

Rozstrzygnięcie konkursu w dniu 4 maja.

Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody ufundowane przez radio eM Kielce oraz dla starszych uczniów książki ufundowane
przez szkołę i pedagog szkoły.

Zapraszam!!!