naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  »

2019-09-06 Seminarium literackie towarzyszące Narodowemu CzytaniuNatalia Sabat z kl. VIIb, Patrycja Stąporek z kl. VIIIb oraz Mikołaj Lipiński z kl. VIIa  6 września br. reprezentowali naszą szkołę na seminarium literackim zorganizowanym przez SP nr 20 w Kielcach oraz SODMiDN w związku z ogólnopolską akcją pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Narodowe Czytanie.
Głównym punktem programu była lektura wybranych fragmentów nowel oraz gra edukacyjna – turniej dotyczący miejsc akcji, wydarzeń, bohaterów, środków stylistycznych oraz motywów literackich. Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie, natomiast Mikołaj Lipiński okazał się absolutnie bezkonkurencyjny i odpowiadając na największą liczbę pytań, został zwycięzcą turnieju.
Na pamiątkę wydarzenia szkolne egzemplarze nowel wybranych na tegoroczne Narodowe Czytanie opatrzono okolicznościową pieczęcią. © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.