naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2017-10-27 Z wizytą w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Dyminach

             
               W dniu 27 października klasa VIIc pojechała z wizytą do schroniska dla zwierząt w Dyminach. Podczas tej wycieczki mogliśmy zobaczyć cały teren schroniska, biuro oraz specjalne pomieszczenie dla kotów.


              Największą atrakcją tego wyjazdu zarówno dla uczniów jak i dla zwierząt okazał się spacer po okolicznym lesie. Uczniowie w parach wyprowadzali na smyczach pieski, które nawet przez kilka dni nie mogły wyjść z klatek. Radości i spacerowi nie było końca……….

Podczas wizyty w schronisku mogliśmy odwiedzić wszystkich jego mieszkańców….

         

Były smutne chwile…..

        

Ale tych radosnych było znacznie więcej….

              


          

Jeszcze czułe pożegnanie…..

i do zobaczenia…


 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.