naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2017-10-11 Dzień Bezpieczeństwa

DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA
 
Od lat w szkole realizowany jest projekt Dzień Bezpieczeństwa pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły". Celem działań jest zaznajomienie uczniów z zasadami  zachowania się pieszego w drodze do szkoły. W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w zajęciach tematycznych „Jestem bezpieczny na drodze”. Wiedza i umiejętności dzieci zostały zweryfikowane w formie testu dla trzecioklasistów oraz pracy plastycznej dla uczniów klas I- II i oddz. 0. 
 
           11 października 2017r.  odbył sie apel podsumowujący projekt  „Bezpieczna droga do szkoły”.  Z tej okazji  wychowawcy świetlicy szkolnej wspólnie z  dziećmi klas I-III przygotowali inscenizację pt.,, Bądź bezpieczny na drodze”, ilustrowaną piosenkami tematycznymi w wykonaniu chóru „Kolorowe Nutki”.  Dla  laureatów  konkursu plastycznego i wiedzy pani dyrektor  Urszula Dulnik uroczyście wręczyła dyplomy i nagrody. Krótki quiz  ze znajomości przepisów ruchu drogowego przygotowany przez funkcjonariusza Straży Miejskiej w Kielcach p. I.Wierzbę i p. K.Kędzierską zakończył Dzień Bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 8.
 
Dzieciom życzymy bezpiecznej drogi do szkoły i ze szkoły - organizatorzy: (P. Dorota Młynarczyk , P.Anna Wójcik, P.Agnieszka Starula, P.Karolina Siedlak, P.Magdalena Bułdys-Gumiela).
 
Laureaci konkursu wiedzy ze znajomości przepisów ruchu drogowego


I miejsce
Aniela Lipińska kl.IIIa

II miejsce  
Wojciech Wierzbicki kl.IIIc
Karolina Kosecka kl.IIId

III miejsce
Natalia Grabda kl.IIIa


Laureaci konkursu plastycznego:
 
I miejsce
Milena Kołodziej kl.O
Julia Wałek kl.Ib
Hanna Masłowska kl.IIa

II miejsce
Aleksandra Sobczyk kl.Ia
Dawid Kowalczyk kl.Ia
Antoni Tusień kl.IIa

III miejsce
Filip Nawrot kl.Ib
Kamila Anioł kl.Ia
Zofia Sarek kl.O

WYRÓŻNIENIA
Martyna Misztal kl.Ia
Antoni Zając kl.IIa
Julia Pochopień kl.IIa
Julia Sobkowska kl.IIa
Radosław Kozłowski kl.Ia
Magdalena Maciejczak kl.Ia


© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.