naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2017-06-20 Laureaci Olimpiady Przyrodniczej OLIMPUS

Laureaci Olimpiady Przyrodniczej
OLIMPUS


 
W tym roku szkolnym chętni uczniowie z klas IV – VI mogli sprawdzić swoją wiedzę przyrodniczą uczestnicząc w ogólnopolskiej olimpiadzie przyrodniczej Olimpus. Nasi uczniowie chętnie uczestniczą w tego rodzaju konkursach, tym razem test pisało łącznie 54 uczniów .
 
Miło nam poinformować, że wśród nich znalazło się trzech laureatów : Natalia Sabat z klasy IVb i Antoni Rosiński z klasy IVb zajęli 9 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej oraz Mikołaj Lipiński z kl. IV a zajął 10 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz symboliczne upominki.  

 
GRATULUJEMY !!!
Olimpiadę w naszej szkole przeprowadzili nauczyciele przyrody - Panie:
Teresa Staromłyńska i Jolanta Malarczyk,
które również otrzymały  pamiątkowe dyplomy.


© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.