naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2017-06-02 Wizyta Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego

BĄDŹ   POZDROWIONY   GOŚCIU   NASZ…
 
  Z okazji wizytacji kanonicznej w parafii Św. Jana Chrzciciela naszą szkołę odwiedził szczególny gość – Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jan Piotrowski – Duszpasterz Diecezji Kieleckiej. Wizyta ta była wyjątkowym wydarzeniem dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Uśmiechnięty Ks. Biskup witał zebranych gestem, słowem, uściskiem dłoni.

   „Mała szkoła z wielkim sercem…” – tak uczniowie przedstawili naszą placówkę, chwaląc się sukcesami w nauce i sporcie. Mówili o przyjaźni, tolerancji, ważnych wartościach w życiu człowieka.  W programie artystycznym uczniowie wyrazili wierszem, tańcem i piosenką to, co jest zwykłe, proste i płynące z głębi dziecięcych serc. 

   Wizytę tę zapiszemy nie tylko na stronach szkolnej kroniki, ale także w naszych sercach i w pamięci. Życzymy Ks. Biskupowi Janowi Piotrowskiemu, by wytrwale realizował powierzone mu dzieło, by młodym pokazywał właściwą drogę.


 
 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.