naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2017-06-07 "Środowisko ponad wszystko"

W dniu 7 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznego konkursu pt. „Środowisko ponad wszystko” organizowanego przez Straż Miejską w Kielcach. Konkurs ten polegał  na wykonywaniu co miesiąc kolejnych zadań  przydzielanych przez Straż Miejską. I tak należało zrobić ekologiczne ozdoby świąteczne   i projekt kalendarza, przeprowadzić kampanię na temat oszczędzania energii i wody, nakręcić film o segregacji śmieci i wiele innych działań dodatkowo punktowanych. Na koniec reprezentanci naszej drużyny : Nina Kaszyńska i Nikodem Pochopień z kl VIa oraz Dawid Michalec z kl. VIc musieli rozwiązać test, który był również dodatkowo punktowany. Po podliczeniu wszystkich punktów nasza szkoła zdobyła 1231 punktów i zdobyła wyróżnienie. Opiekunami konkursu były Panie: Jolanta Malarczyk i Anna Wójcik.

 Uczniowie biorący udział w tym konkursie otrzymali pamiątkowe nagrody oraz podziękowanie za udział w tak ważnym dla środowiska konkursie.

 
 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.