naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2017-05-25 Wycieczka uczniów klas drugich do Bochni

W dniach 24 i 25 maja 2017 roku uczniowie klas drugich z wychowawcami i opiekunami byli na wyjątkowej wycieczce w kopalni soli w Bochni. Wycieczka była niezwykła z kilku powodów. Zwiedzanie kopalni połączone było z pokazami multimedialnymi, jazdą kolejką, zjeżdżaniem windą. Po tych wszystkich atrakcjach i przeżyciach, uczniowie zostali w kopalni na całą noc - noc pełną przygód. Zaczęło się od pysznej kolacji, potem była dyskoteka, następnie nocne zajęcia na sali gimnastycznej, a na koniec spanie na piętrowych łóżkach, 250 metrów pod ziemią. Przed przyjazdem do Bochni uczniowie odwiedzili również Kraków i zobaczyli krakowskie zoo, jego egzotyczne zwierzęta, niezwykłe rośliny, pokaz karmienia uchatek. Nie dopisała tylko pogoda, bo padał deszcz i w drodze powrotnej nie udało się odwiedzić miasta Niepołomice. Postanowiliśmy zatrzymać się w Busku Zdroju i zobaczyć piękny park zdrojowy. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń. 
 


 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.