naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2017-03-03 Wyniki ogólnopolskiego konkursu literacko-plastycznego

Wyniki ogólnopolskiego konkursu literacko-plastycznego pt. "Ludzie wśród zwierząt, zwierzęta wśród ludzi - inspiracje literackie” organizowanego przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich .
Honorowym Patronatem konkurs objęli: Minister Edukacji Narodowej, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.
Cele konkursu pokrywały się z podstawowymi kierunkami polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2016/2017, jakimi są: upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci. W konkursie brało udział 10 prac plastycznych uczniów naszej szkoły  pośród kilkudziesięciu innych, wyłonionych  po eliminacjach szkolnych. Jury wyróżniło dwójkę małych artystów:

 
Cypriana Trębickiego z oddz. 0 

oraz

Bartłomieja Fudalewskiego z klasy III a.
 
Uczniowie otrzymali piękne nagrody i dyplomy gratulacyjne.

© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.