naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2017-03-02 WARSZTATY RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

 
Wiosna tuż, tuż…W tym radosnym nastroju spotkaliśmy się w gronie uczniów naszej szkoły i ich rodzin na I WARSZTATACH RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO.W rodzinnej i świątecznej atmosferze wspólnie wykonaliśmy ozdoby wielkanocne. Każda nasza propozycja została przyjęta z wielkim entuzjazmem. Zajęcia odbyły się w 4 grupach warsztatowych:

-masa solna- prowadzące: Dorota Młynarczyk i Krystyna Lisowska
-pisanki ekologiczne- prowadzące: Małgorzata Śledź i Magdalena Bułdys-Gumiela
-bibułkarstwo  - prowadzące: Jolanta Malarczyk i Agnieszka Starula
-origami modułowe:- prowadzące: Beata Borcuch i Anna Wójcik.


62 dzieci i 41 zaproszonych gości (rodziców, dziadków, starszego rodzeństwa) grupa wydawać by się mogło, trudna do okiełznaniaJ . Okazało się jednak, że zawitali do nas sami MISTRZOWIE!-kreatywni  entuzjaści wyrobów ręcznych. W nagrodę za twórczą i oryginalną pracę wszyscy otrzymali zaszczytne tytuły i ręcznie wykonane przez organizatorów  zajęć upominki. Efekty będziemy mogli podziwiać na wystawie, która wkrótce będzie zorganizowana  na terenie naszej szkoły.

Powarsztatowe ploteczki, ciepłe i dobre słowa rozbudziły w nas pomysły na kolejne spotkanie. Być może w klimacie bożonarodzeniowym. 

Organizatorzy –wychowawcy świetlicy szkolnej. 
© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.