2017-02-04 Szkolny Obóz Narciarski 2017

W pierwszym tygodniu ferii  odbył się Szkolny Obóz Narciarski. Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły pojechali na narty do Zębu, małej osady obok Zakopanego – rodzinnej miejscowość Kamila Stocha.
Wspaniała zimowa pogoda sprzyjała codziennej, wielogodzinnej jeździe na nartach i na snowboardzie. Wszyscy uczestnicy doskonalili swoje umiejętności pod czujnym okiem opiekunów - instruktorów. Tradycyjnie odbyły się także „Mistrzostwa w slalomie gigancie”. Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i medale.
W czasie trwania obozu odbyło się także wiele konkursów, m.in. „Mam talent”, konkurs plastyczny „Zimowa pocztówka z gór”, konkurs czystości, gry w bilard, piłkarzyki oraz ping-ponga.
Zorganizowana również została wycieczka do Zakopanego, podczas której był czas na zakup oscypków i pamiątek.
Na zakończenie obozu wręczono nagrody z konkursów oraz medali za konkurencje sportowe. Każdy uczestnik obozu otrzymał również pamiątkowy dyplom.
W  sympatycznej atmosferze, z bagażem doświadczeń narciarskich i mnóstwem zdjęć, wróciliśmy do domu cali i zdrowi.