2016-12-17 Konkurs Urzędu Miasta Kielce na najpiękniejszą choinkę

17 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą choinkę, zorganizowanym przez Urząd Miasta w Kielcach. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było własnoręczne wykonanie ozdób choinkowych. Uczniowie Koła Plastycznego pod kierunkiem nauczycielki plastyki Małgorzaty Śledź, przygotowali ciekawe i niezwykle pomysłowe ozdoby, wśród których znalazły się wesołe bałwanki, krasnale oraz jak przystało na szkołę z żołnierskimi tradycjami - wykonane z szyszek żołnierzyki i żołnierskie anioły.

Choinkę na kieleckim Rynku ubierali uczniowie: Maja Chrzan , Michał Karpacz z kl. IV b oraz Patrycja Stąporek, Lena Pietrzyk i Basia Jędrocha z kl. V b.

W konkursie uczestniczyły 23 szkoły i placówki oświatowe. Nagrodzono choinki 6 szkół,  w tym choinkę naszej szkoły.

Pięknie ozdobioną choinkę mogli potem podziwiać wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły, ponieważ po konkursie stanęła w sali gimnastycznej.