2016-12-13 Akcja charytatywna "Pomoc potrzebującym"

W grudniu w naszej szkole zorganizowaliśmy akcję charytatywną dla osób potrzebujących. Zbieraliśmy odzież, książki, gry, puzzle oraz zabawki. Uczniowie ,,Ósemki” okazali tak dużą chęć niesienia pomocy innym, że liczba paczek z podarunkami przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki temu, podzieliliśmy je na dwa ośrodki dla potrzebujących. Tym sposobem część z nich trafiła do redakcji Echa Dnia na coroczną akcję, druga zaś została zawieziona 13 grudnia do Domu Samotnej Matki w Kielcach.
Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego wraz z rodzicami i opiekunami odwiedzili kobiety z dziećmi, aby wręczyć mikołajkowe paczki. Nikt nie spodziewał się tylu wzruszeń.

Pamiętajmy, że dobroć to wspaniała wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.