2024-06-10 Świetliki z wizytą u przedszkolaków

Uczniowie naszej świetlicy pod opieką p. Anny Lisek i p. Marzeny Cecot Szczepańskiej mieli przyjemność odwiedzić przedszkole ,,Nasza Babcia” z programem muzyczno-słownym przygotowanym specjalnie dla najmłodszych.
Zaczęliśmy od krótkiego wstępu, w którym opowiedzieliśmy o tym, jak muzyka i słowa mogą razem tworzyć piękne historie. Następnie, wspólnie z dziećmi, zaśpiewaliśmy kilka znanych piosenek z ,,Akademii Pana Kleksa”, takich jak ,,Kaczka Dziwaczka” i ,,Na wyspach Bergamutach”. Maluchy ochoczo podchwyciły melodie, a ich radosne głosy wypełniły całą salę. Następnie nasi uczniowie przeczytali przedszkolakom baśń Charles'a Perraulta ,,Czerwony Kapturek”, która bardzo podobała się wszystkim dzieciom.
Kolejną częścią programu były zabawy tematyczne, w których przedszkolaki chętnie brały udział.
To była naprawdę wyjątkowa wizyta, pełna radości, śmiechu i muzyki. Zobaczyć entuzjazm, spontaniczność dzieci
i ich otwartość na nowe doświadczenia to coś niezwykłego. Wychodząc z przedszkola ,,Nasza Babcia” mieliśmy pewność, że muzyka i słowa mogą zdziałać cuda, zwłaszcza w świecie najmłodszych.