facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  »

2024-06-03 VIII KIELECKIE DNI ENERGII Z PRZYRODĄ

VIII KIELECKIE DNI ENERGII Z PRZYRODĄ

3 czerwca uczniowie klas II naszej szkoły mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w VIII Kieleckich Dniach Energii z Przyrodą organizowanych przez Urząd Miasta Kielce. Jest to wydarzenie promujące wiedzę o odnawialnych źródłach energii i ekologii.
Uczniowie podczas pobytu w Parku Miejskim z ogromnym entuzjazmem brali udział w eksperymentach, quizach oraz zadaniach, gdzie musieli wykazać się szeroką wiedzą przyrodniczą oraz ekologiczną. Uczestniczyli w warsztatach i pokazach, które przybliżyły im tajniki energii słonecznej, wiatrowej i wodnej. Podczas akcji nie zabrakło także czasu na wspólne zabawy i integrację. Dzieci miały okazję zwiedzać stoiska tematyczne, uczestniczyć w konkursach z nagrodami oraz zrelaksować się na świeżym powietrzu.
To wyjście było doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań i nauki przez zabawę oraz inspirującym doświadczeniem uczącym odpowiedzialności za naszą planetę.
 

© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.