facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  »

2024-05-13 Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi 2024

Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi 2024
 
Z radością ogłaszamy wyniki tegorocznej edycji konkursu fotograficznego z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, zorganizowanego przez Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody. Temat konkursu: "Przytul Ziemię!" skłonił uczestników do refleksji nad troską i miłością do naszej planety.
Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim zwycięzcom:
1. Igorowi Martynowiczowi z klasy 2c za zajęcie pierwszego miejsca,
2. Neli Boreckiej z klasy 2b za zdobycie drugiego miejsca,
3. Lei Kamieńskiej z klasy 2b za zajęcie trzeciego miejsca.
Dodatkowo wyróżnienia otrzymali:
- Agnieszka Naglik z oddziału przedszkolnego,
- Lena Kwiatkowska z klasy 3b,
- Zuzanna Borek z klasy 5b,
- Kamil Piórkowski z klasy 1a,
- Antoni Tusień z klasy 8a.
Wszystkie przekazane na konkurs fotografie były niezwykle urokliwe i pięknie oddawały miłość i troskę o naszą przyrodę. Dziękujemy serdecznie uczestnikom za zaangażowanie i kreatywność. Zachęcamy Was do udziału w kolejnych edycjach naszego konkursu, aby kontynuować promowanie szacunku oraz dbałości o cuda jakie dała nam Matka Natura.
 
© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.