facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  »

2024-04-23 Młody ekolog to ja

Młody ekolog – to ja.

23 kwietnia 2024 r. z okazji Dnia Ziemi funkcjonariuszka z patrolu szkolnego Straży Miejskiej w Kielcach przeprowadziła prelekcję w klasach trzecich na temat ekologii, których celem było kształtowanie właściwych postaw i zachowań ekologicznych. Odpowiedzialności za naszą planetę trzeba uczyć już od najmłodszych lat. Chcemy, by dzieci nabrały wrażliwości ekologicznej i nauczyły się troszczyć o środowisko. Uczniowie podczas spotkania przypomnieli sobie podstawowe zasady ekologii: między innymi jak ograniczać wytwarzanie śmieci, jak właściwie segregować odpady oraz w jaki sposób można wykorzystać nieprzydatne już przedmioty. Dowiedzieli się jak w ich wieku mogą przyczynić się do tego, aby zostać młodymi ekologami. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach oraz właściwie odpowiadały na pytania dotyczące segregacji śmieci i recyklingu.
 
 
 
© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.