2024-01-22 Dzień Babci i Dziadka w Zerówce

Dzień Babci i Dziadka w Zerówce.

22 stycznia uczniowie zerówki mieli zaszczyt gościć w swojej sali najukochańsze Babcie i najdroższych Dziadków. Przygotowania do uroczystości zaczęły się od własnoręcznie robionych zaproszeń, następnie dzieci zabrały się za przygotowywanie laurek. Później nastąpiło porządkowanie sali, rozwieszanie dekoracji i wreszcie długo oczekiwany występ przed wspaniałą publicznością. Wszystko wyszło doskonale, dzieci pięknie wystąpiły, zaśpiewały piosenki, złożyły życzenia i wręczyły upominki dla najbliższych. Dzień ten zapisał się w naszej pamięci jako niepowtarzalny czas pełen uśmiechów, miłości i wzruszeń.
Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najpiękniejsze życzenia, obyście zawsze byli otoczeni miłością swoich wnuków, a każdy dzień był dla Was źródłem radości, ciepła i serdeczności.