facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  »

2024-01-18 Dzień Kubusia Puchatka w oddziale przedszkolnym

Razem z dziećmi z oddziału przedszkolnego świętowaliśmy dzień najsłynniejszego
misia świata. Misia o dużym brzuszku i jeszcze większym sercu. Kubuś Puchatek, bo o nim mowa, 18 stycznia miał swoje urodziny, a dokładniej autor, który stworzył postać niedźwiadka. Uczniowie poznali historię powstania pierwszej książki o Kubusiu, pomogli Kłapouchemu odnaleźć jego nieszczęsny, wiecznie zagubiony ogon i opowiedzieli o swoich ulubionych zabawkach, które przynieśli do szkoły. Na koniec wszystkie dzieci uczestniczyły w krótkiej zabawie w wykorzystaniem elementów logorytmiki.
Zachęcamy wszystkich rodziców, by czytali dzieciom opowiadania autorstwa Alana
Alexandra Milne’a. Książki o Kubusiu Puchatku przedstawiają uniwersalne wartości.
Bohaterowie zawsze sobie pomagają, są ciekawi świata, razem przeżywają przygody, smutki, problemy i radości. Pokazują, na czym polega prawdziwa przyjaźń i wsparcie. Takie wzorce sprawiają, że mali czytelnicy uczą się od postaci książek, jak zachowywać się względem swoich bliskich w prawdziwym życiu.
© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.