2022-12-16 Gwiazdka z nieba

"Gwiazdkę z nieba
jeśli chcesz -dostaniesz"

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas wyjątkowy, przepełniony radością, szczęściem i miłością.
Nie każdy jednak będzie miał sposobność spędzić go w cieple domowego ogniska.
Są tacy, którzy w tym wyjątkowym czasie przeżywają swoje smutki i cierpienia z dala od domu i swoich najbliższych.
To mali pacjenci Oddziału Onkologicznego w Kielcach. Specjalnie dla nich w naszej szkole zorganizowaliśmy zbiórkę
książek, gier oraz zabawek. Ilość zgromadzonych przedmiotów była naprawdę imponująca.
16 grudnia 2022 r. przedstawiciele szkoły przekazali zebrane prezenty na Oddział Onkologii.
Mamy nadzieję, że wywołają one uśmiech na twarzach małych pacjentów i choć na chwilę pozwolą zapomnieć
o trudach codziennej walki. W tym szczególnym czasie pamiętajmy, że radość płynie
nie tylko z otrzymywania, ale także z dzielenia się z innymi. Nad przebiegiem akcji na terenie szkoły pieczę sprawowali:
Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu, Szkolny Klub Wiewiórka oraz pani pedagog.