facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2022-09-28 Zajęcia świetlicowe z wykorzystaniem klocków konstrukcyjnych


Zajęcia realizowane w ramach programu Laboratoria Przyszłości mają na celu rozwój nowoczesnej szkoły, angażują uczniów oraz sprzyjają odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Właśnie takie cele zostały postawione w czasie zajęć zorganizowanych dla uczniów klasy 2a w ramach opieki w świetlicy szkolnej 28.09.2022 r. Zabawy
z klockami konstrukcyjnymi zaproponowane przez wychowawcę – p. Annę Wójcik – spotkały się z żywym zainteresowaniem. Uczniowie zbudowali różne pojazdy, karuzelę, huśtawkę, węże, ludziki, rakiety czy zwierzątka
oraz inne figury, a poprzez swą niezwykłą aktywność udowodnili, że klocki pobudzają do twórczej zabawy i zachęcają
do nauki. Wykorzystanie zakupionego w ramach programu zestawu elementów do budowania różnego rodzaju modeli zapewnia nie tylko świetną zabawę, ale także rozwija logiczne myślenie, kreatywność, małą motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową wśród dzieci.  

 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.