2016-06-10 Jak nie czytam .......to czytam

Piątkowy poranek był niezwykły w naszej szkole. Postanowiliśmy pobić rekord. Włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji masowego czytania w jednym miejscu, o tej samej porze pod nazwą "Jak nie czytam to czytam". Wszyscy uczniowie i nauczyciele przynieśli swoje ulubione książki, które czytali w sali gimnastycznej. Potem z książek ułożyliśmy wyjątkowo długiego węża, który wijąc się  po sali gimnastycznej dotarł się do drzwi szkoły.

Wyszliśmy nawet ze szkoły ,zachęcając do czytania wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy. Czytaliśmy na przystanku autobusowym prezentując przechodniom nowości wydawnicze i książki, które wśród naszych uczniów cieszą się największą popularnością. Nagrywaliśmy spontaniczne reakcje ludzi na wyjątkowe miejsce do czytania.

Więcej zdjęć w naszej galerii FOTO
--> kliknij tutaj