2022-11-30 Andrzejki w świetlicy szkolnej

W tym roku nie zabrakło atrakcji z okazji andrzejek. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu zespołu świetlicowo-bibliotecznego powstały iście bajkowe i magiczne dekoracje w sali świetlicowej. Atmosferę magii podkreślało kolorowe oświetlenie. W krainę czarów wprowadziła Świetliki pani Anna Wójcik, która wcieliła się w rolę czarodziejki. Uczniowie z ogromną ochotą uczestniczyli we wspaniałych wróżbach. Każda z pań wychowawczyń dołożyła wszelkich starań, aby wybór był bardzo szeroki. Od najbardziej znanych - jak układanie butów, losowanie imienia wybranki/wybranka, trzy kubeczki, po zupełnie nowe - jak przyszły zawód, czy „kwiat prawdę Ci powie”. Były również zabawy taneczne i zabawy plastyczne. Nasi mali czarodzieje zakończyli dzień we wspaniałych humorach z magicznymi różdżkami, które sami stworzyli.