facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  »

2022-10-03 W świetlicy się nie nudzimyOd października br. oprócz zajęć tematycznych uczniowie mogą uczestniczyć w zindywidualizowanych zajęciach przygotowanych przez wychowawców. Oferta jest niezwykle szeroka.
 „Szach Mat” i „Rusz głową” uczą wykorzystania myślenia logicznego i strategicznego w grach, takich jak szachy i warcaby.
Ogromną popularnością cieszą się robótki ręczne na szydełku, które poprawiają motorykę małą. Natomiast motorykę dużą i zmęczone kręgosłupy od siedzenia w szkolnej ławce wspomagają zajęcia „Wyprostuj się!”.
Jest również propozycja adresowana do uczniów rozwijających inteligencję językową – to zabawy w języku niemieckim i angielskim. Natomiast „Kuchcik” i „Słodka cukierenka” to raj dla uczniów, którzy chcą samodzielnie przyrządzić bułeczki, babeczki, ciasta. Najprzyjemniejszą częścią zajęć jest degustacja.
Nikogo nie trzeba przekonywać o tym jak zbawiennie na rozwój dziecka wpływa muzyka oraz sztuka. Dlatego również nie mogło zabraknąć takich zajęć jak: „Wesołe nutki na radości i na smutki”, „Kreatywni”, „Coś z niczego”. A dla prawdziwych entuzjastów techniki i elektroniki są zajęcia z ozobotami.
Zapraszamy też do magicznego świata baśni, opowiadań, historyjek. Na tych zajęciach uczeń w przyjemny sposób ćwiczy koncentrację, pobudza wyobraźnię i wzbogaca słownictwo.
 
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w świetlicy szkolnej. 

 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.