2022-11-25 Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej

W dniu 25.11.2022 r. dzieci ze świetlicy szkolnej uczestniczyły w obchodach
Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy przyszedł do szkoły ze swoim "milutkim przyjacielem".
Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd.
Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
W tym wesołym dniu dzieci odwiedził nietypowy gość – Miś Grześ.
Grześ zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, zapoznał nas z historią święta oraz wspólnie oglądaliśmy i czytaliśmy bajki o znanych misiach.
W obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia zaangażował się także Szkolny Klub Wolontariatu,
a uczennice z klas ósmych z radością czytały nam opowiadania o „Kubusiu Puchatku”.
Wszyscy braliśmy udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach i zgadywankach, wykonaliśmy także pracę plastyczną – Miś Grześ.

Dzień Pluszowego Misia w naszej świetlicy był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.
Wszyscy byli szczęśliwi, ponieważ mogli spędzić mnóstwo czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami.