facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  »

2022-10-13 Dzień Edukacji Narodowej w świetlicyPraca w szkolnictwie należy do niezwykle odpowiedzialnych i wymagających zadań. Współczesny nauczyciel działa na wielu polach: przekazuje wiedzę, wsłuchuje się w potrzeby uczniów, motywuje do rozwoju i wychowuje. Czasami 24 godziny to za mało, bo oprócz pracy w szkole jest również przygotowywanie atrakcyjnych zajęć, sprawdzanie sprawdzianów i prac domowych, szkolenia. Cały ten wysiłek jest po to, by uczeń mógł rozwinąć skrzydła. Choć uczniowie doceniają pracę nauczycieli nie tylko od święta, to w dniu 13 października przygotowali uroczysty apel. Nie brakowało podniosłych momentów.
Świetliki także pamiętały o tym ważnym dniu. Michał Nathali (kl.3a) i Tomasz Sadowski (kl.3a) wyrecytowali wiersz, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Następnie złożyli na ręce Dyrekcji i całego Grona Pedagogicznego upominki wykonane przez dzieci ze świetlicy – serduszka z guzików.
 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.