facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  »

2022-10-24 III MIĘDZYNARODOWA EDYCJA "PRZERWY NA CZYTANIE"


Korzyści płynących z czytania jest bardzo wiele - od wspomagania rozwoju intelektualnego po wzmacnianie więzi dorosły – dziecko. W dniu 24 października br. Szkoła Podstawowa nr 8 w Kielcach dołączyła do akcji czytania w czasie przerwy w ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Literatura dziecięca zagościła na szkolnych korytarzach, na świetlicy oraz w bibliotece. Jedni uczniowie słuchali nauczycieli w nowej roli – lektora, inni - czytali na głos z podziałem na role. Na świetlicy szkolnej wspaniale w wydarzenie zaangażowali się: Laura Kępska, Zoja Wasik, Joanna Banasik i Igor Błaszczyk.

Więcej informacji:

              
 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.