2022-09-01 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w świetlicy!

W dniu 1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Tym samym nasza świetlica została otwarta!
Nauczyciele - wychowawcy dołożą wszelkich starań, aby każdy uczeń znalazł tutaj przestrzeń do zabawy, odpoczynku, rozwijania swoich pasji, wyrażania emocji, nawiązywania i podtrzymywania relacji.
W pierwszym tygodniu września radości z powitań nie było końca. Grono Świetlików powiększyło się o Biedroneczki. Wszyscy świetnie się bawili poznając nowych kolegów i koleżanki. Na zajęciach każdy Świetlik dowiedział się czym jest Kodeks Uśmiechu i zobowiązał się go przestrzegać. W kolejnym tygodniu września uczniowie mieli ,,zielone światło’’ dla zasad bezpiecznego poruszania się po drodze do szkoły. Świetlikom nie są już straszne znaki i sygnalizatory. Na chodniku i w autobusie na pewno wykażą się dobrymi manierami.
Wszystkim Świetlikom nauczyciele życzą dalszych wspaniałych spotkań, samych sukcesów w nauce i poznania nowych przyjaciół.