facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  »

2022-06-20 PODSUMOWANIE SZKOLNYCH KONKURSÓW Z MATEMATYKI



W II okresie 2021/2022 roku uczniowie klas IV-VIII brali udział w szkolnych konkursach
„Mistrz Tabliczki Mnożenia”, „Mistrz Rachunków- Kolejność Wykonywania Działań”.
Pierwszy konkurs miał na celu zweryfikowanie znajomości tabliczki mnożenia, sprawdzanej nie tylko wprost,
ale również dzieleniem oraz działaniami pisemnego mnożenia i dzielenia liczb.
Z kolei drugi konkurs dotyczył sprawdzenia poprawności wykorzystania kolejności wykonywania działań
w wyrażeniach algebraicznych.
W maju 2022 roku odbyły się finały, odpowiednio dla każdej klasy.

 Oto laureaci konkursów.

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY
„MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”


Poziom: klas IV
Piotr Adamczyk – klasa IV a
Lena Grabowska – klasa IV a
Emilia Kuśmierek – klasa IV a
Maja Pindral – klasa IV a
Julia Skalmierska – klasa IV a
Oskar Banasik – klasa IV b
Tomasz Banasik – klasa IV b
Piotr Szcześniak – klasa IV b
Jan Wroński – klasa IV b

Poziom: klas V
Michał Jaworski – klasa V a
Lena Tkacz – klasa V a
Lena Wielińska – klasa V b
Filip Nawrot – klasa V b
Bartosz Mizgała – klasa V b
Michał Sobota – klasa V b
Nina Cynkier – klasa V b

Poziom: klas VI
Alicja Zych – klasa VI b

Poziom: klas VII
Natalia Grabda – klasa VII a
Kacper Kita – klasa VII a
Aniela Lipińska – klasa VII a
Amelia Molasy – klasa VII a
Damian Kuc – klasa VII b
Jakub Sarek – klasa VII b
Bartłomiej Kubicki – klasa VII c
Anna Słoka – klasa VII c
Karolina Kosecka – klasa VII d
Nina Daleszak – klasa VII d

Poziom: klas VIII
Marcel Jaroszek – klasa VIII a
Wojciech Rajecki – klasa VIII a
Krzysztof Sobkowski – klasa VIII a
Antonina Gawlik – klasa VIII a
Mikołaj Jastrzębski – klasa VIII b
 
SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY
„MISTRZ RACHUNKÓW – KOLEJNOŚĆ WYKONYWANIA DZIAŁAŃ”


Poziom: klas IV
Piotr Adamczyk – klasa IV a
Lena Grabowska – klasa IV a
Emilia Kuśmierek – klasa IV a
Maja Pindral – klasa IV a
Julia Skalmierska – klasa IV a
Oskar Banasik – klasa IV b
Tomasz Banasik – klasa IV b
Piotr Szcześniak – klasa IV b
Jan Wroński – klasa IV b

Poziom: klas V
Michał Jaworski – klasa V a
Lena Tkacz – klasa V a
Jakub Obara – klasa V b
Miłosz Klisik – klasa V b
Cyprian Trębicki – klasa V b

Poziom: klas VI
Ewa Frankowska – klasa VI b

Poziom: klas VII
Aniela Lipińska – klasa VII a
Alicja Kierzkowska – klasa VII a
Anastazja Rywacka – klasa VII a
Damian Kuc – klasa VII b
Jakub Sarek – klasa VII b
Bartłomiej Kubicki – klasa VII c
Anna Słoka – klasa VII c

Poziom: klas VIII
Antoni Szwagierczak – klasa VIII a
Marcel Jaroszek – klasa VIII a
Antonina Mazoń – klasa VIII a
Mikołaj Jastrzębski – klasa VIII b
Dmytrii Mehalatii – klasa VIII b
Lena Cynkier – klasa VIII b
Julia Wróbel – klasa VIII b
Kamil Foks – klasa VIII b




© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.