2022-06-09 I Międzyszkolny Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"

9 czerwca 2022 r. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs „Bezpieczna droga do szkoły”
dla klas trzecich.
W konkursie wzięło udział 10 uczestników z różnych szkół kieleckich oraz 6 naszych uczniów,
którzy pisali test poza konkursem, sprawdzając swoją wiedzę.
Uczestnicy rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, który składał się
z 25 pytań z zakresu znaków
i sygnałów drogowych, zasad zachowania i poruszania się pieszego na drodze,
zasad poruszania się pojazdów uprzywilejowanych i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Zanim ogłoszono wyniki, uczniowie klas drugich naszej szkoły wystąpili przed naszymi gośćmi
w przedstawieniu „Bezpieczna droga do szkoły”.
Komisja w składzie: pan Seweryn Trepka, pani Anna Wójcik i pani Karolina Siedlak ogłosiła zwycięstwo Kornelii Tokarz ze Szkoły Podstawowej nr 20, która zajęła I miejsce.
Na miejscu II znalazł się Wojciech Wójcik
ze Szkoły Podstawowej nr 7,a III miejsce otrzymał Jakub Płowiec ze Szkoły Podstawowej nr 22.

Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Świderska, Lana Aniołek, Wojciech Stępień, Witold Kobus, Hanna Zaręba,
Wiktor Bartocha i Hanna Chylińska.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.