2022-03-21 "Kobieta natchnieniem artystów" - słów kilka o sukcesach naszych uczniów w miejskim konkursie

Nasi uczniowie wielokrotnie udowadniali swe zaangażowanie i ujawniali talenty, biorąc udział w różnorodnych inicjatywach.
Dzięki udziałowi w miejskim konkursie pod nazwą  "Kobieta natchnieniem artystów"
organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach mogli rozwijać swe pasje,
poznawać polską kulturę oraz zaakcentować swój głos w społecznej debacie na temat roli kobiet.
Miło nam poinformować, iż jury dostrzegło wysiłki naszych uczniów i doceniło efekty ich prac.

W części literackiej I miejsce zajęła Agnieszka Sadowska - uczennica klasy 5b, która wyrecytowała autorski wiersz pt. "Dzień kobiety".

W części plastycznej nagrodzeni zostali:
Alicja Adamczak z klasy 8a - II miejsce
Maria Ironmonger z klasy 8a - III miejsce
Miłosz Ziętal z klasy 3 b - III miejsce

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:
Milena Kołodziej z klasy 4 a - wyróżnienie
Emilia Janaszek z klasy 6a - wyróżnienie
Aleksandra Sierpniak z klasy 8a - wyróżnienie

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły!