2016-06-03 Klasa 1 a na wycieczce w Bałtowie

3 czerwca uczniowie klasy 1 a pod opieką wychowawczyni Małgorzaty Raduckiej i pani Małgorzaty Śledź, byli na wycieczce w Parku Jurajskim w Bałtowie.

To była wyjątkowa wycieczka, nie tylko ze względu na wyjątkowe miejsce, jakim jest Park w Bałtowie, ale przede wszystkim, dlatego, że była to nagroda dla uczniów, którzy zajęli 4 miejsce w województwie świętokrzyskim i 3 miejsce w Kielcach w konkursie Echa Dnia na najsympatyczniejszą klasę pierwszą.  Dzięki rodzicom, najbliższej rodzinie i sympatykom zebrali taką dużą ilość SMS-ów, że mogli pojechać do Bałtowa za darmo i cieszyć się z bardzo wielu atrakcji, jakie im zafundowano.

A atrakcji było bardzo dużo, dzieciom najbardziej podobała się Sabatówka, malowanie płaskorzeźb, jazda wierzchem na koniu, zwiedzanie górnego i dolnego zwierzyńca, oceanarium i oczywiście dinozaury w parku dinozaurów. Smakowały im gorące kiełbaski i podobały się zabawy na plaży, nad stawem.

Trochę zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domu, na szczęście był to piątek i można było wypocząć po wspaniałym, ale trochę męczącym dniu. Wszystkie dzieciaki były zdyscyplinowane, dzielne, zorganizowane, uśmiechnięte i nikt nie płakał za rodzicami.

Brawa dla Super Pierwszaków!

Zdjęcia z wycieczki w naszej galerii FOTO --> kliknij tutaj